Tiskopisy

List tanečníka: STÁHNOUT Podmínky členství: STÁHNOUT

Zahájení tréninků

V pondělí 18.5. začínáme opět trénovat v omezeném provozu. Tréninky budou končit o 15 minut dříve kvůli dezinfekci sálu. Děti musí na trénink přijít převlečené, není možnost využití šaten. Prosíme rodiče, nedoprovázejte děti nahoru. Otevřeno bude vždy 10 min před tréninkem, ne dříve. Budou dodrženy všechny bezpečnostní podmínky. Děkujeme za pochopení a těšíme se.

PRO STÁVAJÍCÍ ČLENY

PRO STÁVAJÍCÍ ČLENY: Děti z přípravky ročník 2014 a starší již postupují do kategorie mini, ostatní zůstávají v přípravce. Další konkrétní rozdělení skupin dodáme po soustředění (ale většinou všichni víte,kam patříte nebo budete patřit).Nová taneční sezóna nám začíná 9.9.2019. Rozvrh je již aktualizovaný, budou možná ještě menší změny, bohužel velké změny nejsou možné – točí se nám více lektorů, část z nich dojíždí a opravdu není možné vyhovět všem. Děkujeme, že to respektujete a příští rok už bychom měli být v nových dvou sálech, pokud vše půjde podle plánů.

NABÍRÁME NOVÉ ČLENY

NABÍRÁME NOVÉ ČLENY od 4 let na sezónu 2019/2020. Buď zašlete závaznou přihlášku (bez podpisu) na e-mail rm.dance@seznam.cz nebo přijďte na nábor v úterý 3.9.2019 na sál F2 mezi 17h a 18h a vše vyřídíme osobně. Případné dotazy prosím směřujte také na tento e-mail. Děkujeme.